PaylaşTR

Geri git   PaylaşTR > Eğlence > Tatil ve Turizm

Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Tatil ve Turizm
Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?, Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? balık tutmak, balık tutmak huzur veriyor, galata köprüsü-istanbul Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Balık tutmak için en iyi 10 yer Amatör balıkçılık, hobi olmaktan çok bir yaşam biçimi Kıyıdan oltayla balık avlamanın tadını bir kez alan bir daha zor bırakıyor İşte bu yüzden yağmur veya soğuk dinlemeden denize olta sallayan insanlar görüyoruz sahil kentlerinde İstanbul’daki Galata Köprüsü’nün üzeri, amatör balıkçılığın nasıl bir şey olduğunu en iyi ve Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? anadolu yakası balık tutma yerleri, anadolu yakası balık tutulacak yerler, anadolu yakasında nerede balık tutulur, boğazda nerde balık tutulur, foçada balık nerede tutulur, foçada nerde balık tutulur, istanbul balık tutma yerleri, istanbulda balık nerede tutulur, istanbulda nerede balık tutulur, izmirde balık nerde tutulur, izmirde kıyıdan balık tutulacak yerler, çupra tutma, hakkında bilgiler ve daha fazlasını içeriyor.. Devamını Oku...

 
Paylaş
15.04.11 02:47 Yazan: dj_ibo_g_h
Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?


balık tutmak, balık tutmak huzur veriyor, galata köprüsü-istanbul


Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Balık tutmak için en iyi 10 yer
Amatör balıkçılık, hobi olmaktan çok bir yaşam biçimi Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Kıyıdan oltayla balık avlamanın tadını bir kez alan bir daha zor bırakıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? İşte bu yüzden yağmur veya soğuk dinlemeden denize olta sallayan insanlar görüyoruz sahil kentlerinde Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

İstanbul’daki Galata Köprüsü’nün üzeri, amatör balıkçılığın nasıl bir şey olduğunu en iyi anlatan yerdir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sabahın ilk ışıklarından akşamın geç saatlerine kadar onlarca amatör balıkçı olur üzerinde Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Yaz-kış, sıcak-soğuk, yağmur çamur dinlemezler Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Kıyıdan oltayla balık avlamak isteyenlerin, bu işe yeni başlayacakların gidebilecekleri en iyi 10 nokta Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Galata Köprüsü-İstanbul

İstanbul’da oltayı eline ilk kez alanlara bile sorsanız, size Galata Köprüsü’nü işaret eder Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Öyle ki, yer bulmak bile çok zordur Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Özellikle de hafta sonlarında Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sabahın ilk ışıklarında gitmek, rahat ve güzel bir yer kapmak için şarttır Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Özellikle Marmara’ya bakan tarafının daha verimli olduğu söylenir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Temmuz - ağustos ayları dışında çinekop, kefal ve istavrit bolca bulunur Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Balıkçıların tecrübesine göre 10’lu veya 12’li çapari kullanımı en çok tercih edilen tekniktir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sarkıtma, şamandıralı, mantarlı olta da kullanılabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Köprü üzerinde sandviç ve çay satan seyyar satıcılara rastlamak mümkün Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Sarayburnu - İstanbul


İstanbul’da arkanızı Topkapı Sarayı’na vererek Kız Kulesi’ne karşı balık tutmanın keyfi başka Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sarayburnu sahilinde özellikle akın balıklarına bolca rastlanıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Taşlık ve kırmalık balıklar da tutabilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? İstavrit, çinekop, lüfer, uskumru ve palamut bolca görülüyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sahil kayalık olduğundan fırlatma olta kullanmanız en verimli sonucu verecektir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Karaburun Kanlıkaya - İzmir

Olta balıkçılığı için kış ayları en uygun mevsim Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Olta ile Kanlıkaya sahilinden sargoz, çipura, koppez, sarpa en fazla yakalanan balıklar Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Kıyıdan kayık ve tekneyle biraz açılabilenler ise fangri, mercan, uskumru ve istavrit yakalama şansına sahip oluyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Bahar aylarında zokayla kalamar avcılığı da yapılıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Yaz aylarında en gözde balık kefal Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Kanlıkaya çevresinde tesis olmadığından amatör balıkçıların ihtiyaçlarını yanında götürmesi öneriliyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Faroz Mahallesi- Trabzon

Trabzon’un balıkçısı ve futbolcusuyla ünlü Faroz Mahallesi sahilinde istavrit, barbunya, çok az çıkmakla birlikte izmarit, ispariza, geceleri de yörede mavruşkil olarak bilinen ve yurdun başka yerlerinde eşkina olarak adlandırılan balık avlanıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? İstavrit türü balıklar için kamışlarla atılan birkaç oltalı çapari, kumda gezinen barbunya için ise kurşun altına takılan oltalar kullanılabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sadece gece av veren ve ağırlıkları birkaç kiloyu geçen mavruşkil için daha kalın misina ve büyük olta kullanmak gerekir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Faroz Balıkçı Barınağı’nda bulunan balıkçı kahvesi, kapalı ve açık bölümü ile hizmet veriyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Mordoğan İskelesi - İzmir

Ege’de, Eski Foça’nın tam karşısındaki Mordoğan’da aralık-şubat arası bolca olmak üzere yaz-kış levrek avlayabilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Mayıs-haziranda mırmır ve surpa, yılın her zamanı kefal çıkıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Mordoğan’ın merkezinde bulunan iskelenin üstünü ve sahil güvenliğin etrafını arabayla geldiğinizde otopark olarak kullanabilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? İskele üstündeki lokanta ve kafeteryalardan yiyecek ve içecek temin edebilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sabah 5 Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?00’te açılan, iskeleye çok yakın bir çorbacı da var Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Gümrük İskelesi - Çanakkale

Marmara Denizi’nin ortalarında bulunan değerli balıkların, Çanakkale kıyılarına gelmesi bu noktada tür açısında zenginlik oluşturuyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Gümrük İskelesi (Donanma önü) yıl boyu amatör balıkçılara ev sahipliği yapıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Tüm yıl boyunca istavrit, izmarit, kocagöz yakalanabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Ekim-ocak arasında lüfer ve uskumru çıkıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Çanakkale, Karadeniz’den gelen balıkların Ege’ye giderken geçiş yolu Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Dolayısıyla eylül-ekim ayları arasında levrek, mart-kasım arasında palamut yakalanabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Bu noktaya arabayla rahatlıkla gidebilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? İskelenin etrafında park yeri bulma sorunu yok Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Üzerindeki lokanta ve kafeteryalar sayesinde yiyecek ve içecek temin etmeniz çok kolay Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Foça Küçükdeniz - İzmir

Ege’nin ünlü tatil beldesi Foça adaları, yarımadaları, korunaklı
Büyükdeniz ve Küçükdeniz’i ile her mevsim, her türlü hava koşulunda amatör balıkçıları eli boş bırakmıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Küçükdeniz sahili, amatör oltacıların rağbet ettiği bir yer Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sahildeki kafeteryalar keyifli saatler geçirmek isteyenler için sabahın erken saatlerinden geceyarısına kadar hizmet veriyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Foça’da levrek ve kefal en fazla tutulan balıklar Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Ayrıca sardalye ile çipura, karagöz tutmak da mümkün Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Küçükdeniz’den kiralayacağınız kayıklarla biraz açığa çıkıp, mercan, çipura, izmarit, kolyoz, istavrit tutabilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Karataş Sahili - Adana

Olta balıkçıları, Adana’ya 47 kilometre uzaklıktaki Karataş’ın sahillerine ekimden itibaren akın ediyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Cemre suya düşünceye kadar süren av sezonunda iskele, barınak, adalar, Harbiş Sitesi kayalıkları ve Atapark bölgesinde olta sallanabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? En çok levrek, çipura, karagöz, mırmır, kayabalığı, karakulak, kefal, istavrit çıkıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Levrek ve lüfer avlamak için oltayı 30-40 metre ileriye fırlatmak gerekiyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Mercan için dip oltası uygun olur Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sahil kıyısındaki lokantalarda yeme içme imkanı bulunsa da olta balıkçıları, termoslarda sıcak çay ve kahvaltılık getiriyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Bebek Akıntıburnu - İstanbul


Akıntıburnu İstanbul Boğazı’nın tam dönüş noktası Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Boğaz’dan
geçen akın balıklarına burada olta sallayanlar kolaylıkla rastlayabilirler Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Kroça, tüm yıl boyunca istavrit, eylül-kasım arası lüfer ve çinekop, yaz aylarında ise zargana çıkıyor Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Oldukça geniş bir alan olduğu için rahat rahat balık tutmanın keyfine varabiliyorsunuz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Arabayla gelirseniz hemen Akıntıburnu’nun önündeki parka veya Arnavutköy’ün sokaklarına park edebilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Sahildeki minibüslerde dürüm yiyip çay içebilirsiniz Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?

Kuleli Askeri Lisesi Önü - İstanbul

İstanbul Boğazı’nın en güzel yerlerinden biri Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Anadolu yakasındaki
balıkçılar bu noktayı fazlaca tercih ederler Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? 12 ay boyunca istavrit, iskorpit, ekim-nisan arasında çinekop rahatça avlanabilir Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Burası için standart seçim 25 beden 50’lik olta ideal Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Bir tarafında Kuleli Askeri Lisesi, balık tutulan yerde ise park alanı var Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir? Etrafta çay, su ve köfte satan seyyar satıcılar var, fakat balıkçılar genelde kendi çaylarını ve yiyeceklerini getiriyorlar Balık Tutmak İçin En İyi Yerler Neresidir?


Sponsorlu Bağlantılar
Gitti Gidiyor..
 

WEZ Format +2. Şuan Saat: 17:22.


PaylaşTR Bir Eğlence Ve Bilgi Paylaşım Platformudur. Copyright © 2004-2015

Sitemizdeki içerik,iznimiz olmadan veya kaynak gösterilmeden başka sitelerde kullanılamaz. 5651 Sayılı Kanun'un 8.Maddesine ve T.C.K'nın 125. Maddesine göre Sitemizdeki Üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan sorumludur.Sitemizde bulunan bir içeriğin, kanunlara aykırı olduğunu veya yanıltıcı olduğunu düşünüyorsanız lütfen buradan bize bildirin.

PaylasTR.Org | Since 2004

Powered by vBulletin Copyright ©2000 - 2015, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.3.0

Forumumuza kayıtlı Kullanıcı olmadığınız algılandı. Forumun tüm özelliklerini kullanabilmek için buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilirsiniz...
Üye olmadan yeni konu açıp soru sorabilirsiniz